APZ 30 november 1990 "r- 116 ADVIES SELECTIECOMMISSIE DIRECTEUR N.V. E.Z.K. Heemstede, 28 november 1990. Aan de raad, Op 19 november 1990 heeft de selectiecommissie directevir Jj-V. E.Z.K. een advies aan de Algemene Vergadermg van Aandeelhouders van genoemde N.V. uitgebracht. De inhoud van dit advies îs als volgt: de heer M.G.R.M. Haaker (geb. 6-5- 48), momenteel chef gas en water/plv. directeur gemeentewerken bij de gemeente Heemstede en tevens directeur van de gewone N.V. E.Z.K., re benoemen tot directeur van de structuur N.V. Energiebedr13f Zuid-Kennemerland. Deze benoeming kan ingaan op het moment dat de structuur N.V. een feit is en de vereiste rechtspositionele waarborgen zijn vervuld. Voorts dient deze benoeming plaats te vinden onder de voorwaarde dat over de arbeidsvoorwaarden over eenstemming wordt bereikt tussen de beoogde directeur en de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. Wii stellen u voor de burgemeester te adviseren in de Algemene Vergadering van Aandeelhouders akkoord te gaan met het advies en derhalve in te stemmen met de benoeming van de heer Haaker onder de genoemde voorwaarde. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, De burgemeester W. van den Berg. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 28 november 1990; Besluit: de burgemeester te adviseren in de Algemene Vergadering van Aandeelhouders akkoord te gaan met het advies van de selectie- commissie directeur N.V. E.Z.K. en derhalve in te stemmen met de benoeining van de heer Haaker onder de voorwaarde dat omtrent de inhoud van de arbeidsovereenkomst overeenstemming wordt bereikt tussen de Algemene Vergadering van Aandeelhouders en de heer Haaker Heeimstede, 30 november 1990. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, /j

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 43