wo 30 november 1990 nr119 d. Het huidige hondenvrije gebied ten zuiden van de Sparren- laan met een aanlijngebod wordt tezamen met de bestaande situatie ten noorden van de Sparrenlaan gehandhaafd. Bij de evaluatie na twee jaar zal bezien worden of verschui- ving alsnog nodig is. e. Er vindt een proef plaats met de invoering van extensieve begrazing ten zuiden van de Sparrenlaan. Na evaluatie na twee jaar zal besloten worden over eventuele uitbrei- ding f. De weilanden bij de Vrijheidsdreef behoeven niet meer dan thans het geval is, bij Groenendaal te worden betrokken. g. Er worden ecologisch gevormde, geleidelijk aflopende oevers gecreëerd op geëigende plekken. h. Er wordt geen wijziging gebracht in de huidige verkeers- situatie op de Burg. van Rappardlaan. i. Ter uitvoering van fase 1 (1991 en 1992) een krediet groot 100.000,te verlenen. j. De naam "Wandelbos Groenendaal" wordt niet gewijzigd. De dekking van het benodigde krediet voor de uitvoering van fase 1 in 1991 en 1992 ad 100.000,vindt deels plaats door middel van een naar alle waarschijnlijkheid te verkrijgen pro- vinciale subsidie. Deze subsidie kan maximaal 50.000,bedra- gen De resterende 50.000,-- wordt in 10 jaar afgeschrevenDe lasten van deze 50.000,kunnen worden gedekt door de extra milieugelden die zijn toegevoegd aan de gemeentebegroting voor 1991. Wij stellen u voor het wandelbos Groenendaal te beheren conform het Ecologisch Beheersplan voor Groenendaal met inachtneming van het hiervoor onder a. t/m j. gestelde en een krediet beschikbaar te stellen van 100.000,ter uitvoering van de eerste fase van het ecologisch beheersplan voor Groenendaal. De op dit voorstel betrekking hebbende stukken en tekeningen liggen voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester Wvan den Berg. O.R. van den Bosch. 2

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 48