VI m ■g'ij WE 20 december 1990 128 De în het eerste, tweede en derde lid bedoelde aantallen Kinderen worden twee maal per jaar op door burgemeester en wethouders vast te stellen peildata vastgesteld. artikel 20 VerblijfsruiMte kindercentra 1. Elke groep heeft een afzonderlijke vaste verblijfsruimte. 2. Voor elk kind moet per verblijfsruimte minimaal drie vierkante meter netto speel-/werkoppervlak beschikbaar zijn bepaald overeenkomstig NEN 2630. 3. Het kindercentrum dient te beschikken over een voldoende beveiligde buitenspeelruimte, waarvan de oppervlakte minimaal vier vierkante meter per spelend kind bedraagt, bepaald overeenkomstig NEN 2630. S—2SPecifieke regelen per voorzieninq artikel 21 Specifieke regelen kinderdagverblijven 1. Een groep van kinderen in de leeftijd van 6 weken tot anderhalf jaar heeft, naast een vaste verblijfsruimteeen aparte slaapruimte. Kinderen, die ouder zijn dan anderhalf jaar moeten kunnen slapen in een rustige, afgescheiden ruimte. 3. Het aantal in artikel 19 bedoelde kinderen in een groep staat onder leiding van ten minste twee functionarissen 4. De verbli jfsduur van een kind bedraagt ten hoogste 12 uur per dag. artikel 22 Specifieke regelen peuterspeelzalen 1. Het aantal in artikel 19 bedoelde kinderen in een groep staat onder leiding van ten minste één functionaris en één begeleider 2. De verblijfsduur van een kind bedraagt ten hoogste 4 uren per dag. artikel 23 Specifieke regelen buitenschoolse kinderverblijven 1. Het aantal in artikel 19 bedoelde kinderen in een groep staat onder leiding van ten minste twee functionarissen 2. De verblijfsduur van een kind bedraagt ten hoogste 12 uren per dag. 12

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 20