WE 20 december 1990 128 en anderzijds formulieren voor een gastouderbureau Met deze, nog nader door burgemeester en wethouders vast te stellen formulieren, zullen voor kindercentra de volgende ge- gevens opgevraagd dienen te worden ahet soort voorziening; b. openingstijden van de voorziening; ceen op schaal (minimaal 1:200) vervaardigde tekening en omschrijving van de ligging en indeling van het perceel, dan wel de perceelgedeeltenwaarin de kinder- opvang is, dan wel zal worden gerealiseerdop de tekening moet voor elke ruimte worden aangegeven waarvoor deze is bestemd; d. het totaal aantal kinderen, dat maximaal ingeschreven kan zijn; ehet totaal aantal kinderen, dat per dagdeel maximaal aanwezig kan zijn; f. de leefti jden van de kinderen per groep; g. het minimum aantal functionarissendat per groep per dagdeel aanwezig zal zijn, alsmede een afschrift van hun diploma's; h. een afschrift van het rechtspositiereglement; i. een afschrift van de aansprakelijkheids- en ongeva11enpoli s j. veiligheidsvoorzieningen; k. sanitaire voorzieningen 1. het aantal m2 werk/-speeloppervlak per kind, zowel binnen als buiten; m. indien de aanvrager een natuurlijk persoon is een opgave van naam, adresgeboortedatum, alsmede een verklaring omtrent het gedrag van de aanvrager als bedoeld in de Wet op de justitiële documentatie n. indien de aanvrager een rechtspersoon is, een opgave van namen en adressen van de bestuursleden en de statuten; o. naam en adres van de kontaktpersoon Voor de gastouderbureau dienen de volgende gegevens te worden opgevraagd a. aantal functionarissen en een afschrift van hun diplomas b. een afschrift van het rechtspositiereglement ceen afschrift van de aansprakelijkheids- en ongevallenpolis d. aantal bemiddelingen, dat men jaarlijks verwacht te verrichten; e. eventuele overige vormen van dienstverlening f. een afschrift van het contract met de gastouders; g. als de houder een natuurlijke persoon is: een opgave van naam, adres, geboortedatumalsmede een verklaring omtrent het gedrag van de aanvrager als bedoeld in de Wet op de justitiële documentatie en op de verklaringen omtrent het gedrag, afgegeven ten hoogste één maand voor de dag waarop de aanvraag is ingediend; hindien de houder een rechtspersoon is: een opgave van 17

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 25