nr130 APZ 20 december 1990 Wij stellen u voor tot wijziging van de diverse rechtspositie- regelingen over te gaan door vaststelling van besluiten over- eenkomstig de u hierbij aangeboden ontwerpen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W. van den Berg. o.R. van den Bosch. wnziqinq Alqemeen Ambtenaren reolement De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d 20 november 1990; mede gelezen het advies van het College voor Arbeidszaken d d 8 oktober 1990, OPZ/69739; Besluit: A. het Algemeen Ambtenarenreglementvastgesteld bij zijn be- sluit van 29 april 1970, nr. 45, laatstelijk gewijzigd bij zijn besluit van 30 augustus 1990, nr. 80, te wijzigen als volgt: X. In artikel C 2, lid 3, wordt na de eerste volzin toege- voegd de volgende zinsnede: "De vergoeding tezamen met de bezoldiging bedraagt per dag niet meer dan de ambtenaar zou hebben ontvangen indien hij was ingeschaald in de bij de waargenomen betrekking behorende schaal, hoogste periodiek." II* Artikel C 5, eerste alinea, wordt gelezen als volgt: "Aan de ambtenaar die gedurende 25 jaar een betrekking bij de overheid heeft vervuld, wordt een gratificatie toegekend overeenkomende met de helft van de bezoldiging en van de vakantietoelage waarop de ambtenaar in de maand van zijn jubileum aanspraak heeft." In artikel C 5, tweede alinea, vervallen de woorden "en kinderbijslag" Na artikel C 5, tweede alinea, worden twee nieuwe ali- nea's toegevoegd, luidende: "Aan de ambtenaar die wordt ontslagen: - op grond van artikel H 7; - op grond van artikel H 8 bij een algemene invalidi- teitsgraad van 80 procent of meer; - op grond van artikel H 12a, en die indien het ontslag niet had plaatsgevonden het 2

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 40