35 THE LAST MEETING IN ZOMERZORG Op 10 februari 1962 kwamen 42 leden (waaronder de beroemde dichter Willem Brandt) in de hardrode zaal van Zomerzorg te zamen om de 26ste bijeenkomst te vieren» Er gebeurde o.i.: Herdenking van Charles Dickens' 150ste verjaardag door de President» Er verschenen verschillende artikelen in de bin nen- en buitenlandse Pers (geen in de Amerikaanse)» Mevrouw Mayer schreef een subliem stuk in de N.R.C, De heer Prenen sprak voortreffelijk voor de N.C.R.V. Zes nieuwe leden legden bekentenissen af» Zij gingen door het oog van een naald, want er werden ditmaal geen examenvragen gesteld Binnengekomen gelukwensen voor ons Lustrum werden op de ge bruikelijke ongebruikelijke wijze van „ik weet niet wat hier staat" voorgelezen. Televisie-autoriteiten vertoonden met aangehouden overjas sen de fijnzinnige Dickens-film van onze Life President, die op 7 oktober jl» door de N.C.R.V. werd uitgezonden. The Dutch Dickensian viel bij allen in de smaak, De heer Sachs stelde zijn troon beschikbaar ten behoeve van mevrouw Mayer, Mevrouw Mayer en hij verlieten de zaal, De Life President hield een rede. Er werden duistere voorstel len gedaan» Iemand hakte de knoop door» Met kaarsen en (plastic) bloemen werd mevrouw Mayer binnengeleid» Het is de heer Sachs echter niet gegeven „rustig in de zaal te zit ten", in tegendeel, hij is nu onze penningmeester. Aan tafel werd de nieuwe presidente ontroerend toegesproken» Bij het ordeloos vertrek forceerde een gloednieuw lid de cas- sa. Het gezicht van de lange ober werd roder, En het was al zo rood van al dat mu, een met spek" of „een gewone" L.C.O-B

The Dutch Dickensian | 1962 | | pagina 15