55 Na de algemene besprekingen verschanste Mr Ernst Heldring zich achter een stapel boeken en hield een boeiend betoog o- ver „•Keq.h.tspleging in Dickens' tijd", hetwelk de heilzame uit werking had, dat je je steeds kleiner en dommer begon te ge voelen, Toen kwam het eten en met het eten kwam de grote verwijdering. Het grootste gedeelte mocht in de eerste klas eetzaal plaats nemen, doch dertien ongelukkigen werden in „the washus" (zou Muzzle zeggen) gedreven, waar zij het feestgewoel wel konden horen, maar er geen deel. aan hadden. Te vroeg (altijd veel te vroeg) brak het tijdstip van afreke nen en het verhit zoeken naar verdwenen nota's' aan. L 0B o Het Secretariaat meldt de volgende mutaties in de Leden lijst; Allereerst verwelkomen wij de nieuwe leden Mevrouw E.Tonino-Schoenmakers, Julianalaan 71? Overveen en Mevrouw Dora van der Meiden-Coolsma, C. van Beverenstraat 31, Dor drecht. Voorts hebben Mevrouw N.C.Andriessen en Meulenhoff zich naast hun echtgenoten in onze kring geschaard, Mevrouw A.Boers-Terrell is verhuisd naar Ant.Duyckstraat 70B, maar is wel in Den Haag blijven wonen. Minder zorgwekkend is het met Mejuffrouw Erens, wier adres thans Nijverheidsv/eg 9 is, zij is n.l. helemaal niet verhuisd, alleen de straatnaam is veranderd. De Heer Komen daarentegen is inderdaad van de Faradaystraat naar Hoemer-Visserstraat 57ds getrokken. Ten slotte liet Mevrouw dra. J. de Gróót-Brantjes ons weten, dat zij om verschillende redenen haar lidmaatschap beëindigde. AGENDA VAN 1 SEPTEMBER tot 1 JANUARI o Op de bijeenkomst van 13 oktober in Zomerzorg zal ons medelid Jo Beek een voordracht houden over „Barnaby Rudge". Daarna zullen wij, tijdens de maaltijd worden ingelicht over de

The Dutch Dickensian | 1962 | | pagina 19