56 avonturen die Mevrouw Maria Wilkens beleefde tijdens haar be zoek aan de Annual Conference te Boston. Frank van Oorschot en de Life-President, onder wier aanvoe ring een aantal leden naar de Conference in Porthmouth zijn gereisd, zullen ons vervolgens van hun belevenissen deelge noot maken. o Op 8 december viert de Haarlem Branch het zesjarig be staan in Zomerzorg. Er zal dan een discussie plaats vinden onder leiding van Frank van Oorschot .Over de vraags. Was Dickens een egoist? Anders gezegds was Dickens de vriendelij ke, ruimdenkende man, die ons uit zijn boeken toeknikt Of kwamen van hem in zijn leven, zijn gezin, zijn omgeving karak ter-eigenschappen naar voren, die een heel andere opvatting wettigen? Leden die over dit onderwerp een mening hebben, worden uitgenodigd aan de discussie deel te nemen en zulks vóór 15 oktober aan het secretariaat mede te delen. Anderen, die aan het debat willen meedoen, moeten zich ook voor die datum melden, maar daarbij bindt het bestuur hen op het hart wel beslagen ten ijs te komen. Met het oog daarop stelt de Life-President zijn bibliotheek gaarne ter beschik king van degenen, die hun inzicht in het gestelde probleem willen verbreden en verdiepen. o DE LEESKRINGEN? De Haagse Reading Circle komt de woens dagavond 19 september, 17 oktober, 21 november en 19 decem ber bijeen» De Haarlemse Reading Circles de donderdagavonden 21 septem ber, 11 oktober, 1 november, 22 november en 13 december5 De Amsterdamse Reading Circles elke drie weken, men belle de Chairman.

The Dutch Dickensian | 1962 | | pagina 20