81 o Als nieuwe leden worden verwelkomds De Heer en mevrouw Mr. D.Dunlop, Hoibeihstraat 22 Ls, Amsterdamo De Heer JF.JacobsCelebesstraat 32a, Groningen. De Heer J.Jansen, Adolf van Cortenbachstraat 15? Eindhoven. De Heer Milton Kier, Bloemendaalseweg 94? Bloemendaal. De Heer J.Verwey, De Ranitzstraat 18, Groningen. Ook heeft de heer Ch.Eras de hem toekomende plaats naast zijn echtgenote in onze kring ingenomen. De Heer J.E. van Huiler is verhuisd naar Sloterkade 43^^ te Amsterdam. Tenslotte vermelden wij, dat de Heer Hagenaar zich, wegens ziekte van hemzelf en zijn zusters, genoodzaakt zagen, hun lidmaatschap te beëindigen. AGENDA VAN 1 JANUARI TOT 1 MEI 1963 - o Op 5 januari vieren wij, in uitgesteld relais, de zesde verjaardag van de Haarlem Branch in Zomerzorg. In de circu laire, welke U inmiddels heeft ontvangen, werd behalve een tractatie (ten laste van de clubkas) en een quiz, ook een verrassing in het uitzicht gesteld. Het belangrijkste evene ment belooft echter de discussie te Y/orden over de vraagg Is de kennis van Dickens' persoonlijk leven onontbeerlijk voor de volledige waardering van zijn werk, of acht U deze irrelevant en wellicht zelfs af te raden? o De Leeskringen? De Haagse Heading Circle komt de woensdagavonden 1S januari, 15 februari15 maart en 19 april bijeen. De Haarlemse Heading Circles de donderdagavonden 10 en 31 januari, 21 februari, 14 maart, 4 en 25 april. De Amsterdamse Reading Circles elke drie weken, men belle de chairman.

The Dutch Dickensian | 1962 | | pagina 25