Notes on Contributors J.P.M. Passage is oud-leraar Nederlands. Eerder recontrueerde hij een nooit verschenen roman van Dickens, die in 1984 als De Zilveren Hazewind werd gepubliceerd. Bij de eerste druk werd Passage per abuis als auteur vermeld. Andere publicaties: 'Havanks romans van avontuur: een eenvoudig kunstje?' In: Bzzletin, 14-de Jg. no. 137, 1986 'De Schrijver en zijn Schaduw. Fantasy, loyaliteit en zakelijk belang.' (interview);"s Schaduws achtergronden.'/Schaduw- verhalen en spoken.'(bibliografie). In: H. van der Meulen e.a., In de Schaduw van Havank. Leeuwarden 1988 Adam Roberts studied English and Classics at the University of Aberdeen and went to work on his PhD at Peterhouse, Cambridge, as a Carnegie scholar. At one stage he was also the Lucy Fellow. He published articles on Swinburne (in Victorian Poetry and Studies in English Literature), Browning (in Browning Society Notes and Victorian Poetryand Tennyson (in Notes and Queries). Margreet Fahrenfort is sinds 1971 lid van The Dickens Fellowship. Zij studeerde enkele jaren MO-Nederlands en werkte bij het NRC- Handelsblad. Mavrouw Fahrenfort zat bijna twintig jaar voor de VVD in de Bloemendaalse gemeenteraad. Bies van Ede schrijft kinderboeken, poëzie en muziekdidactische boeken. Het verhaal "Café De Oude Snik" uit zijn bundel "In de schemering" werd in 1989 verfilmd. "De Oude Snik" wordt Kerst avond 1990 uitgezonden door de Vara. C. van Oven is medicüs en was tot september 1980 als internist werkzaam in het Diaconessenhuis te Groningen. D.R.M. Wilkinson is Emeritus Professor of English and American Literature at the University of Groningen from 1964 to 1987. 86

The Dutch Dickensian | 1990 | | pagina 88