Kort resumé van de vergadering van het Bestuur van de Haarlem Branche van de Dickens Fellowship, gehouden op vrijdag 11 maart 1983 in café Römer, Grimburgwal te Amsterdam Aanwezig: MrDrJ.J.C.Kabel, bestuurslid Drs.J.C.van Kessel, notulerend bestuurslid Afwezig zonder bericht van verhindering: Prof.Mr.Dr. J.H.A.Lokin, President. 1. Opening Bij ontstentenis van de President opent de heer Kabel de vergadering. Spreker constateert dat het vereiste quorum aanwezig is, zodat de besluitvaardigheid niet onder de afwezigheid van de President hoeft te lijden. Spreker gaat vervolgens uitvoerig in op de mogelijke oorzaken van de afwezigheid van de President. Het moet niet uitgesloten worden geacht dat het te elfder ure verzetten van de vergadering van 17.00 uur tot na de lezing van de heer Aron die avond tot enige verwarring heeft geleid. Mogelijk was de President aanwezig op het oorspronkelijk geconvoceerde tijdstip, maar is toen geen der overige bestuursleden kwam opdagen onverrichter zake naar Groningen afgereisd. Navraag bij de uitbater van het etablissement leert echter dat niemand, die ook maar enigszins voldoet aan het signalement van de President die namiddag het lokaal betreden heeft. Overtuigender is echter dat niemand die dag een glas melk geconsumeerd heeft. Spreker heeft geconstateerd dat dit sinds kort de lievelingsdrank van de President is. De heer van Kessel bestrijdt dit laatste. Melk geniet al heel lang de voorkeur van de President. Spreker roept de Conference te Broadstairs in herinnering, waar hij de huidige President melkdrinkend in een theesalon trof. Waant hij zich onbespied, dan komt de ware aard boven. De vergadering doet vervolgens een dringend beroep op de President voortaan aanwezig te zijn. 2. Eerstvolgende bijeenkomst van de Haarlem Branche De heer Kabel deelt mede dat in moeizaam overleg tussen de

The Dutch Dickensian | 2003 | | pagina 28