71 Dan ontstaat er een discussie over het maken van plumpuddingen en de theorie dat hierbij een wastrommel gebruikt dient te worden om de authentieke smaak van wasgoed in de pudding te krijgen. Waarop de president ingrijpt en de bijeenkomst besluit met een dankwoord aan de heer Vroom en de stelling dat de thuisblijvers weer eens ongelijk hebben gekregen. Mededelingen: De volgende bijeenkomst van de Haarlem Branch is op 12 december en wel in Trou Moet Blijcken. Voor ons zal dan spreken Prof. Michael Slater over zijn dit jaar verschenen Dickens biografie. Crisis, what crisis. Ook dit jaar geen verhoging van de contributie: 25,- per lid en 35,- voor een paar. Aan acceptgiro kaarten doen wij niet. In het briefhoofd staat het rekeningnummer. Vorig jaar droegen we de archieven over aan het Noord Hollands Archief. Na een jaar ging het bestuur eens polshoogte nemen wantje weet maar nooit, ook bij het Noord Hollands Archief moet de kachel blijven branden. Het goede nieuws is dat het archief nog aanwezig was en het minder goede dat men nog aan het sorteren moest beginnen. De komende tijd gaat men er mee aan de gang, met argusogen gadegeslagen door onze penningmeester. Dankzij een recente bijdrage van onze medeleden de familie Kuulkers, kan het archief verder worden aangevuld. Tijdens het gesprek met het Noord Hollands Archief kwam naar voren dat men graag wilde meewerken aan een digitalisering van de volledige Dutch Dickensian. We gaan proberen om dit voor 2012 klaar te hebben want in dat jaar gedenken we het feit dat Dickens twee honderd jaar geleden geboren werd. Overigens staat er een index van de alle in de Dutch Dickensian verschenen inmiddels op de website. Naar verwachting zal er per 1 januari 2010 de mogelijkheid bestaan om een postabonnement te nemen op de Dutch Dickensian, ook voor niet leden. Wij houden u op de hoogte. Conferenties in 2010 (informatie bij uw secretaris) Dickens symposium in Aix en Provence (Frankrijk) van 3 t/m 6 juni Dickens seminaar in Saarbrucken (Duitsland) van 10 t/m 12 juni Annual Conference in Eastbourne eind juli London Calling De laatste Mr. Dick's Kite staat weer volgepakt met schier onmisbare informatie. Want wie wil er niet op de hoogte zijn over de

The Dutch Dickensian | 2009 | | pagina 11