152 London Calling Zoals al eerder gemeld wil het hoofdkwartier graag een electronische periodiek uitbrengen, The London Ivy. Men heeft inmiddels een zogenaamd nul nummer verstuurd. Om u niets te onthouden van de spinsels uit London heeft uw secretaris getracht het door te mailen aan de leden waarvan hij een email adres kon vinden. Mocht u niets hebben ontvangen dan kunt u dat stil houden maar ook de secretaris een emailadres toesturen. U komt dan alsnog op de verzendlijst. En kom daar maar eens af. Dickens Journal Online (herhaalde mededeling) In 2006 is een begin gemaakt met het online zetten van alle afleveringen van Household Words en All The Year Round. Het gaat om meer dan 1.000 afleveringen. Men hoopt het project in 2012 afgerond te hebben. Ondertussen krijgt u als lid van de Dickens Fellowship de gelegenheid om eens te kijken naar de vorderingen. Indien u beschikt over een computer dan kunt u als volgt inloggen: ga naar de website www.djo.org.uk, uw gebruikersnaam is: d.fellowship en uw paswoord is: 1DJO2012! Veel plezier met het bekijken van Dickens' journalistieke werk. Op deze website kunt u ook lezen over de mogelijkheden om het project te sponsoren. Voor het bedrag van 40 GBP bent u sponsor van een aflevering. The Dutch Dickensian Hieronder een mededeling van de redactie: Evenals vorig jaar stelt de redactie van The Dutch Dickensian u in de gelegenheid om The Dutch Dickensian thuis, per post, te ontvangen. De kosten daarvoor kunt u voldoen via ABNAMRO 432147330 ten name van dhr. A. V. Vroom, het bedrag bedraagt €7,50. Evenals vorig jaar kunt u ook een bedrag €10,- betalen (dat wil zeggen €2,50 meer) en dan ontvangt u wederom een extra nummer van The Dutch Dickensian. In 2010 was dat een nummer gewijd aan The Lamplighter uit de Pic-Nic Papers. Voor 2011 heeft de redactie nog geen keus gemaakt maar op 18 december, tijdens onze kerst bijeenkomst, dan kunt u het bedrag ook direct betalen, zal de redactie dat bekend maken. Namens de redactie, Ton Vroom. Charles Dickens lezing in Haren leder jaar organiseert Culturele Kring van Haren in de Openbare Leeszaal in Haren, vanwege de internationaal bekende Dickens Room aldaar, een Dickens lezing. De lezing wordt gehouden op de zondagmiddag zo dicht mogelijk bij de geboorte datum van Charles Dickens. In 2011 is dat op 6 februari zondag middag 14.30. De lezing wordt verzorgd door Ton Vroom en het thema is: Charles Dickens en Zijn Gevangenissen.

The Dutch Dickensian | 2010 | | pagina 10