151 acceptgiro kaarten doen wij niet. In het briefhoofd staat het rekeningnummer. Het archief mist nog steeds een aantal convocaties. Wij zijn op zoek naar exemplaren uit: 1959, 1961 t/m 1966, 1971, 1975 t/m 1977. Kunnen de oudere leden nog eens graven in hun oude schoenendozen. Een copie volstaat, zo zijn we ook wel weer. De Kerstdagen naderen met rasse schreden en acteurs met ambities om de Christmas Carol te vertolken worden onrustig. Zo ook James Hyland met zijn one man adaption. Hij stuurt hierover de secretaries al enige tijd informatie en hoewel die lang weerstand heeft geboden, geeft hij zich nu over. Mocht u nog naar Albion afreizen de komende tijd dan het volgende: for more information on the production, including reviews, video trailer, photos, and writer's notes, please visit the official website: www.iameshyland.co.uk/achristmascarol. Ook nog bericht van Anne-Marie Vukalic die een boek geschreven heeft over Catherine Dickens. Ze bericht helaas niet naar ons toe te kunnen komen, dat scheelt in ieder geval, maar vraagt mij al geruime tijd om de titel onder uw aandacht te brengen: "Far above Rubies" met ISBN nummer 9780 7090 90533. Ik heb mijn plicht gedaan en een wellicht welkome aanvulling op uw Sinterklaas lijstje kunnen maken. Want dat komt er ook nog aan. Toe maar. Conferenties in 2011 (informatie bij uw secretaris) Annual Conference in Christchurch Nieuw Zeeland van 14 april t/m 19 april. Voorafgaand kunt u deelnemen aan een zogenaamde pre- conference tour waarbij ondermeer een bezoek aan de locatie wordt gebracht waar Tolkien's Lord of the Rings is gefilmd. De pre-conference tour is van 7 t/m 13 april. Alsof dit niet genoeg is, wordt er ook nog een post-conference tour georganiseerd, genaamd Southern Highlights. Inderdaad, die tocht voert naar het zuiden. Mocht dit u allemaal te gek worden dan is er een alternatief in Engeland. Van 28 t/m 30 juli is er een mini conference in Canterbury. De Annual Conferences voor de daarop volgende jaren zijn: 2012 Portsmouth en 2013 Boulogne. De verwachting is dat de Portsmouth conferentie, vanwege het bi-centennial karakter, veel belangstellenden zal trekken. Mocht u er heen willen gaan, laat door uw secretaris tijdig uw plek vastleggen.

The Dutch Dickensian | 2010 | | pagina 9