- 118 - Haarlcmmcrmccr. Gemeenteraad van Haarlemmermeer. Bij den Burgerlijken Stand zijn aangegeven van 2 tot 8 Jtilij 1873. Zittino- van Donderdag 29 Mei 1873. vondenstelt zij voor die Heeren als Hoofd-Ingeland toe te latenwaartoe wordt besloten. De resumptie van dit punt der Notulen heeft, naar aan- leiding der bepaling van bet veglement van orde, onmiddel- lijk plaats, en wordt de redactie daarvan door de Vergade- ring goedgekeurd. XVI. Niemand meer bet woord verlangende, wordt deze zitting door den Voorzitter gesloten. De nnmiddag-godsdienstoefening aan het Hoofddorp zal ge- leid worden door Ds. de Mazure. Ds. van der Flier, predikant te Heemstede, zal den 20 Julij e. k.des voormiddags ten 10 ure, zijne afscheids- rede houden. Op Zondag 20 Julij a. s. zal de heer A. G. Reede te Nieuw-Vennep bevestigd worden en zijne intrede doen. De aanvang der godsdienst-oefeningen is alsdan bepaald op des voormiddags ten half tien en des namiddags ten twee ure. Bevestiger: de heer J. Prins, predikant te Nieuwendam. 13ij de Herv. gerneente Haarlemmermeer is beroepen Ds. J. Moulijn, te Weesp. Bij de Chr. Gereformeerde gemeente te Nieuw-Vennep is beroepen Ds. P. Kaptijnte Pernis. Godsdienst-oefening in het Evangelisatie-gebouw Maran- Atha op Zondagen 13 20 en 27 Julij 1873, 's morgens ten half-tien ure. Postkantoor te Haarlemmermeer. LIJST VAN BRIEVES DIE, UITHOOFDB VAN ONBEKENDIIETD DER GEADRESSEERDEN, NIET BESTELD ZIJN K1JNNEN WOKDEN. Maand Junij 1873, Kantoor van Aankomst. Gerrit Burggraaf. C. Reehthold. - Eeuwout de Roos. Hertemeijer. K. F. Bakker. Geertruida Overman geb. Glom. C. Bordaan, Van der Boom. Pieter van der Wal. P. Smit. Adrianus Hokke. Kantoor van Vertrek. G. Gorter, Amsterdam. Koekampidem. Wed. de Jong, idem. Mevr S. Belh, wed. F. W. Wagner, Wage- ningen. GEBORENLevinus, zoou van S. Spruitenburg en L. van Dalen. Jan, zoon van P. Bosnian en N. Blaauvv. Adrianus, zoon van W.van Merrienboer en C. Bnckens. Alida Wilhelmina, dochter van K. Zomer en M. Tel. Trijntje dochter van J. Poen en A. Mienis. Theodoras, zoon van M. Spoor en C. van Gils. OVERLEDEN Eldert, ond 41 jaar, zoon van J. van der Spek en C. Bree. Barend, oud 3 maanden, zoon van G. Kariran en L. van der Pad. Teunis, oud 10 weken, zoon van L. van Kolfschoten en S. van Middendorp. AdriaaD, oud 3 jaren, zoou van A. Broekhuisen en H. Roeland. LEVENLOOS GEBOREN 1 Kind van W. van Dam en T. B Huijfs. 1 Kind van C. P. van Maasdam en E. Mosterd. X Kind van P. Roubos en A. Versluijs. ONDERTROUWD J. L. van der Moer met F. Dekker (wed). H. Resoort en J. Kloet. G. Knrdol met J. van Prooijen. J. Verheijen met A. Deugd (wed). H. uit den Boogaart met M. van Es. GEHUWD A. Boellnart met G. den Dekker. Werd in het, vorig numtner van dit Weekblad melding ge- maakt vau het te Iaat bezorgen van een brief, op 1 Julij j. 1. deed zich weder zulk een geval voor dat veel droefheid ver- oorzaakte. Zekere B. K. te Haarlemmermeer had een kind van 6 jaren ziek liggen in bet ziekenhuis te Leiden. Daar de toestand van het kind verergerde, werd d. d. 29 Junij daarvan aan den vader berigt gedaanen toen de vadcr den vokenden dag nieis van zich liet hooren, werd wederom (30 Junij) een brief aan hem geschreven. Beide brieven kwamen te gelijk eerst op 1 Julij aan. De vader begaf zich daarop onraiddelijk naar Leiden; maar. vond zijn kind reeds dood. Was de eerste brief bij tijds bezorgd geworden, dan had bij zijn kind nog in leven gevonden. Vrijdag 4 Julij j. 1. werd in een aardappelenveld, Sectie D, aan de Vjjfhuizen, eene donkergroene Papegaai opgevangen, zonder dat men weet van waar deze bewoner der tropische gewesten gekomen is; men vermoedt dat hij, door de Zomer- warmte misleid, alhier zijn doinicilie heeft willen opslaan. Hij is tot nader navraag bij den Geneesheer aldaar in den kost gedaan. O Voorzitter: de Heer J. IV. Lantzendorffer De Vergndering wordt geopend des voormiddags ten 101 nur. Tegenwoordig dertien leden, zijnde de heeren: Klapwijk, de Breuk, Schone, de Jong, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Bultman, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Tensen en 't Hooft; alsmede de Secretaris. Afwezig de heeren Bnis en van Riesen. De Secretaris leest de notulen van 1 Mei 1873, welke worden goedge keurd. 1°. Aan de vergadering wordt medegedeeld het navolgende: a. de Staatsbladen van 1873, n°. 44 en 45; b. de provinciale bladen van 1873, n°. 30 tot 37 o. brief van gedeputeerde Staten van den 30 April 1873, n 13, ten geleide der goedgekeurde raadsbesluitcn van den 3 April 1873, strekkende tot vasts telling der toelage van een kweekeling te benoemen aan de school n°. 1 tot verhoogiog der jaarwedde van de hulponderwijzers aan de scho- len n°. 13, 4, 5 en 6 en 8 en tot vaststelling der jaarwedde van de te benoemen hulponderw ijzeres aan de school n°. 7. d. brief van Gedeputeerde Staten dd. 7 Mei 1873, n°. 30, waarbij wordt berigt dat geen bedeukingen ziin gerezen tegen het Raadsbesluit van den 1 Mei 1873, waarbij besloten is te berusten in de uitspraak van het pro- vinciaal geregtshof in Noord-Holland in de procedure betreffende den bouw van het Raadhnis, maar dat Gedeputeerde Staten van oordeel zijn dat hunne goedkeuring daarop niet wordt vereischt, dewijl art. 194 lr. i del-gemeente- wet geene betrekking heeft op het berusten in een tegen de gemeente uit- gesproken vonnis; e. brief van Gedeputeerde Staten van den 14 Mei 1873, n°. 63, waarbij goedgekeurd wordt teruggezonden het raadsbesluit van 1 Mei 1873, tot het doen van betaling van f 50,45 uit den post voor ouvoorziene uitgaven dienst 1873; f. brief van de hulponderwijzers M. van Tol, L. Vermaas, E. Kieviet jr., en B. van Albada, waarbij zij dank betuigen voor de hun verleende verhooging hunner jaarweaden g. dat de aannemer van het bouwen der onderwijzers woningen n°. 9 en 10 de werkzaamheden niet op den bepaalden tijd heeft opgeleverd; en de aannemer inmiddels is overleden, en dat alsnu de borgen zijn aangemaand om het werk binnen den voorgestelden termijn af te maken. A1 deze mededeelingen worden aangenomen voor kennisgeving. 2°. In de vorige vergadering aangehouden zijnde het vaststellen van eene verordening op het vervoeren van lijders aan eene besmettelijke ziekte, zoo komt die aangelegenheid thans op nieuw ter sprake. Dien ten gevolge wordt aan de vergadering voorlezing gedaan van de cir- culaire van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland van den 30 April 1873, Provinciaal Blad n°. 30; betrekkelijk dit onderwerp, en waarbij o. a. wordt aangeraerkt dat, zoolang zich de weuschelijkheid om voorzorgsmaatregelen te nemen ten aanzien van bedoelde vervoer, niet doet gevoelen het ge- meentebestuur geheel vrij behoort te worden gelaten. De Voorzitter zegt het niet noodzakelijk te acbten, om in deze gemeente eene verordening, als boven bedoeld, vast te stellen, wijl de beboefte daar- aan zich niet doet gevoelen. Naardien alle de leden daarmede instemmen, zoo beslnit men geene ver- ordeniDg vast te stellen. 3°. Wordt gelezen een adres van dr. J. P. Heije c. s., dd. 9 April 1873, waarbij wordt aangeboden de acte eener scheuking ten bate van het Schoolwezen, in het bijzonder der afdeeling Abbenes. Van dat adres en het daarbij behoorende ontwerp der acte van SchenkiDg wordt voorlezing gedaan. Bij de hieromtrent gehonden gedachtenwisseling merkt den heer Schone aan dat nit het aangeboden kapitaal niet al de kosten kunnen gevonden worden, voortvloeijende uit hetgeen in de, bij het ontwerp gevoegde, instruc- tie is voorgeschreven De Voorzitter antwoordt dat hij gelooft dat de Schenkera wel het voor- nemen hebben om het kapitaal later te vergrooten. De heer Amersfoordt meent dat de aangeboden schenking in dank be hoort te worden aangenomen, maar zou het toch wenschelijk achten dat door dr. Heije werd bepaald op welke wijze de gelden zullen worden be- legd, voor het geval het te eeuiger tijd wenschelijk mogt worden dat het kapitaal van het grootboek werd afgeschreven; spreker meent dat de dan fungerende administratenr het regt behoort te hebben, de gelden, in zoo- danig geval, op andere wijze te beleggen, volgens de aanwijzing daartoe door den Scheuker te geven. De heer Knaap is cr voor, de Schenking aan te nemen onder dankbetui- ging voor zijn aanbod. De heer Bultman oppert bedenkingen tegen de bepaling waarbij de ad ministrate is opgedragen aan het lid der schoolcommissie te Abbenes; spr. zon liever zien dat daartoe icmand door den Raad werd aangewezen. De heer Amersfoordt ziet in het aangevoerde door den heer Bultman geen moeijelijkheiden meent dat men den Schenker moet vrijlaten in het maken van z'oodnnige bepalingen als hem gewenscht voorkomen mogt er te eeniger tijd eenige moeijelijkheid uit ontstaan, dan zal zulks wel ge- schikt worden door hen, die dan aan het bestunr zijn. De Voorzitter onderwerpt aan de goedkeuring der vergadering een ontwerp besluit tot aauneming der bedoelde Schenkingdat ontwerp is van den vol- gende inhoud De Gemeenteraad van Haarlemmermeer, Gelezen het adres van den wel-edelen zeer geleerden heer dr. J. P. Heije c. s. te Amsterdam, dd. 9 April 1873, waarbij aan de gemeente Haarlem mermeer wordt aangeboden eene Scheuking, bestaande in eene som, genoeg- zaam tot den aankoop van een kapitaal groot vijfhonderd gulden inschrij- ving op het grootboek der 21 percents reutegevende Nederlandsche Schuld en zulks ten bate vau het Schoolwezen, in het bijzonder der afdeeling Abbenes, een en ander onder de voorwaarden vermeld in de bij het adres overgelegde ontwerp-acte van schenking met bijbehoorende instructie. Gezien art. 137 en 194 lr. d. der gemeentewet, Beslniten Onder dankbetuiging aan de Schenkers te aanvaarden de Schenking van de som genoegzaam tot den aankoop van een kapitaal groot vijfhonderd gulden inschrijving op het grootboek der 2i percents rentegevende Neder landsche Schuld, en zulks ten bate van het Schoolwezen te Haarlemmermeer, in het bijzonder der afdeeling Abbenes, een en ander onder de voorwaar den vermeld in de outwerp-akte van Schenking en bijbehoorende instruc tie zoo als die stukken aan dit besluit zijn gehecht, en bij deze worden goedgekeurd. Dit besluit zal worden onderworpen aan de goedkeuring van Heeren Gedeputeerde Staten. Haarlemmermeer, enz. De Gemeenteraad voornoemd. Dit beslnit wordt zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd. 4°. Wordt aan de vergadering medegedeeld een verzoek van den hoofd- onderwijzer E. van Zwetselaar, om hooger toelage voor zijn kweekeling J. Huijbers. Op voorstel van den heer Amersfoordt, wordt besloten deze aanvraag te stellen in handen der Plaatselijke Schoolcommissie om berigt en advies. 5°. Wordt overgegaan tot de benoeming van een vroedvrouw voor de standplaats nabij de Lynden. Met algemeene steinmen wordt als zoodanig benoemd mejufvrouw Maria Liethoff, geboren Roering, thans gevestigd te Doesburg, om, zoo mogelijk, den 15 Junij 1873 in functie te treden. 6°. Gelezen het adres van mejufvr. J. E. Koekkoek, waarbij zij verzoekt ontslag uit hare betrekking van gemeente-vroedvrouw, tegen 1 Julij 1873, wcgens vertrek naar elders. Wordt voorgesteld het gevraagde ontslag eervol te verleenen, metingang van den 1 Julij 1873. 7°. Is aan de orde de benoeming van leden voor de bureaux van stem- opneming voor de in Julij te houden verkiezing van raadsleden. De Voorzitter beuoemt tot stemopnemers de leden Tensen en Knaap. Benoeming van twee leden voor het bureau in de. eerste afdeeling. Eerste lid. Eerste stemming: in de bus bevonden 13 stembriefjes; uitgebragt op de heeren Bultman 4, Knaap 3, Timmermans en Schone elk 2 stemmen, 't Hooft en Buis elk 1 stem. Tweede stemming: ingeleverd 13 stembriefjesuitgebragt op de heeren Bultman 6, Knaap 3, Timmermans en Schone elk 2 stemmen. Herstemming tusschen de heeren Bultman en Knaap. Ingeleverd 13 briefjes; uitgebragt op de heeren Bultman 7, Knaap 6 stemmen. De heer Bultman is alzoo benoemd. Tweede lid. Eerste stemming: ingeleverd 13 stembriefjes; uitgebragt op de heeren Knaap 9, Schone 2 stemmen, Amersfoordt en Timmermans elk 1 stem, zoodat de heer Knaap is benoemd. Benoeming van een Voorzitter en twee leden voor het bureau der tweede afdeeling. Voorzitter. Eerste stemming: ingeleverd 13 briefjes; uitgebragt op de heeren Tensen 10, van Vuuren 3 stemmeD, zoodat de heer Tensen benoemd is. Eerste lid. Eerste stemming: uitgebragt 13 stemmen, en daarvan op de heeren de Breuk 6, Timmermans 3, de Jong en van Vuuren elk 2 stemmen. Tweede vrije stemming: uitgebragt 13 stemmen, en daarvan op de heeren de Breuk 9, Timmermans 3 stemmen, de Jong 1 stem. De heer de Breuk is mitsdien benoemd. Tweede lid. Eerste stemming: uitgebragt 13 stemmen, en daarvan op de heeren Timmermans 10, de Jong 3 stemmen. De heer Timmermans is alzoo benoemd. Eindelijk worden al de andere leden aangewezen als plaatsvervangers. 8°. Alsuu komt in behandeling het kohier van den hoofdelijkeu omslag voor 1873, welk kohier heeft ter lezing gelegen van den 28 April tot den 12 Mei 1873, en waartegen bezwaarsrhriften zijn ingekomen van W. Los, J. de Graaf, J. Intveld en J. Biemond. Men vangt aan met het behandelen der bezwaarschriftcn, en wordt ge lezen dat van W. Los, N°. 470 van het kohier, wiens aanslag voor 12 maanden bedraagt 3 78, en die verzoekt vrij te mogen zijn van het be- talen van den hoofdelijken omslag van af 1 Mei 1873, wegens vertrek uit de gemeente; terwijl hij tevens meent te hoog te zijn aangeslagen. Op voorstel van den heer Schone, wordt zonder hoofdelijke stemming besloten den aanslag van den reclamant te bepalen voor vier maanden op een bedrag van f 1.26. Vervolgens wordt gelezen het bezwaarschrift van J. de Graaf, die ver- meent te hoog te zijn aangeslagen in vergelijking van anderen, en die daarbij wederlegt het gevoelen, als zouden de heeren van der Beek, voor wien hij zetboer is, de belasting betalen (N°. 268 van het kohier, aanslag f 16.38). Bij de hierop gevolgde disenssie zegt de heer de Breuk, dat werkelijk de declarant de belasting zelf moet betalen, en hij slechts arbeider is De heer Klapwijk zegt, dat de Graaf bij zijne heeren een vertrouwd persoon is, welke als bedrijfboer hunne zaken, die nitgebreid zijn, waar- neemt, en voor hem de aanslag daarom niet te hoog is. De heer 't Hooft kan zich met het argument van den heer Klapwijk niet vereenigenterwijl de heer Amersfoordt het er voor houdt dat reclamant, door bijkoinende zaken, hooger inkomsten heeft dan hij opgeeft, en acht met den heer Klapwijk den aanslag niet te hoog. De heer Bultman acht den aanslag te hoog, omdat hij den reclamant voor niet meer dan arbeider houdt, en stelt voor om den aanslag te verminderen met 12 60 en dus te brengen op 3.78. De heer Schone is voor het behouden van den aanslag. De heer Tensen stelt voor om deze zaak en de verdere behandeling van den hoofdelijken omslag te doen in eene gesloten vergadering, welk voor stel wordt ondersteund door de leden 't Hooft en Dorbeck. De heeren Amersfoordt, Bultman en Schone verklaren zich daartegen. Naardien drie leden zulks hebben gevraagd, verandert de Voorzitter de zitting in eene met gesloten deuren. De openbare zitting heropend zijnde, gaat men voort met de behandeling van het bezwaarschrift tegen zijnen aanslag in den hoofdelijken omslag van J. de Graaf. Het voorstel vau den heer Bultman hierboven vermeld, om den aanslag te verminderen met 12.60 en dus te brengen op 3.78, wordt in stem ming gebragt en verworpen met 11 tegen 2 stemmen. Voor stemden de leden Bultman en 't Hooft. Tegen de leden Schone, deJong, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Tensen, Klapwijk en de Breuk. De heer 't Hooft stelt alsnu voor om den aanslag van J. de Graaf te verminderen met ft 50, en nlzoo te brengen op f 8.82. Dit voorstel wordt verworpen met tien tegen drie stemmen. Voor stemden de ledende Jong, Bultman en 't Hooft. Tegen de ledenSchone, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Tensen, Klapwijk en de Breuk. Wordt alsnn besloten den aanslag te behouden op /16.38. Alsnu wordt gelezen het bezwaarschrift van J. Intveld, (n°. 340 van het kohier, aanslag 13.86) zich beklagende dat hij in vergelijking met anderen, en in evenredigheid van zijn inkomen, te hoog is aangeslagen. De heer 't Hooft stelt voor den aanslag te verminderen tot 8,82. De heer Bultman vraagt, waarom deze reclamant lager is aangeslagen dan J. de Graaf; zij hebben hetzelfde bedrijf en evenveel inkomen. De heer Tensen zegt dat Intveld een talrijk gezin heeft, en de kinde- ren van de Graaf ook reeds verdiensten hebben. De heer 't Hooft trekt zijn voorstel in. Zonder hoofdelijke stemming wordt besloten den aanslag te behouden. Eindelijk komt in behandeling het bezwaarschrift van J. Biemond (n°. 140 van het kohier, aanslag /34,02) zich beklagende in evenredigheid van anderen te hoog te zijn aangeslagen. De heer Klapwijk zegt, dat, naar zijn inzien, deze aanslag te hoog is, en stelt voor dien te verminderen met 6,30, en dus te bepalen op/27,72. Aangenomen met algemeene stemmen. Alsnu wordt overgegaan tot de verdere behandeling van het kohier. De heer Klapwijk stelt voor om Gt. van Tol (n°. 767 van het kohier, aanslag f 13,86) te verhoogen met 8,82, dus te brengen op/22,68. Aangenomen met tien tegen drie stemmen. Voor stemden de ledenSchone, de Jong, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Klapwijk en de Breuk. Tegen de leden: Bultman, Tensen en 't Hooft. De heer de Breuk stelt voor om C. de Jong (n°. 345 van het kohier, aanslag /16,38) te verhoogen met 3,78, en dus te brengen op 20,16. Verworpen met elf stemmen tegen een, zijnde dc stem van den heer de Breuk, buiten stemming de heer de Jong. De heer Schone stelt voor om A. Stoel (n°. 708 van het kohier, aan slag /13,24) te verhoogen met 17, dus te brengen op /30,24, en zulks omdat hij in vergelijking met anderen te laag is aangeslagen. Aangenomen met twaalf stemmen tegen een, zijnde de stem van den heer Bultman. De heer Knaap stelt voor om Kl. Leeghwater (n°. 472 van het kohier, aanslag /8,82) te verminderen met/5,04 en dus te brengen op/3,78. Aangenomen met algemeene stemmen. De heer Tensen stelt voor om den aanslag van J. van Zanten 15,12 (n°. 884 van het kohier) te verminderen met /6,30 en dus te brengen op 8,'82. Aangenomen met algemeene stemmen. De heer 't Hooft stelt voor om Pieter Droogh (n°. 175 van het kohier, aanslag/ll,34) te verminderen met /2,52 en dus te brengen op /8,82. Verworpen met elf tegen 2 stemmen. Tegen stemden de leden Schone. de Jong, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Tensen, Klapwijk en de Breuk. Vodr de leden: Bultman en 't Hooft. De heer 't Hooft stelt voor om H. van Daalen (n°. 173 van het kohier, aanslag f 16.38) te verhoogen met /3.78, en dus te brengen op/20.16. Aangenomen met 12 stemmen tegen een, zijnde de stem van den heer Bultman. De heer 't Hooft stelt voor om J. van den Henvel (n°. 293 van het kohier, aanslag /"ll,34) te verhoogen met/5,04, dns te brengen op/16,88. Aangenomen met negen tegen vior stemmen. Voir stemden de leden: Schone, de Jong, Kuiper, Amersfoordt, Tim mermans, Knaap, 't Hooft, Klapwijk en de Breuk. Tegen de leden: Dorbeck, van Vuuren, Bultman en Tensen. De heer 't Hooft stelt voor om B. Biesheuvel (n°. 45 van het kohier, aanslag /15,96) te verminderen met/4,62, en dus te brengen op/11,84. Verworpen met elf tegen twee stemmen. Vior stemden de ledenBultman en 't Hooft. Tegen de leden Schone, de Jong, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Tensen, Klapwijk en de Breuk. De heer 't Hooft stelt voor om J. Bolkestein (n°. 85 van het kohier, aanslag 42) te verhoogen met /8, en dns te brengen op J 50. Verworpen met tien tegen drie stemmen. Viir stemden de leden: Amersfoordt, 't Hooft en Klapwijk. Tegen de heeren: Schone, de Jong, Kniper, Dorbeck, van Vuuren, bultman, Tim mermans, Knaap, Tensen en de Breuk. De heer 't Hooft stelt voor om C. van Zoon (n°. 489 van het kohier, aanslag/6,30) te verlagen met /2,10, en dus te brengen op/4,20. Verworpen met elf tegen twee stemmen. Viir stemden de heerenBultman en 't Hooft. Tegen de heeren Schone, de Jong, Kuiper, Dorbeck, van Vuuren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap,' Tensen, Klapwijk en de Breuk. Niemand omtrent het kohier verder iets voor te stellen hebbende, stelt de Voorzitter voor, het kohier, na de gemaakte wijzigingen, bedragende /10,555,86, vast te stellen. Dien overeenkomstig wordt besloten met elf tegen twee stemmen. Viir stemden de leden Schone, de Jong, Kuiper, Dorbeck, van Vunren, Amersfoordt, Timmermans, Knaap, Tensen, Klapwijk en de Breuk. Tegen de ledenBultman en 't Hooft. Op voorstel van den Voorzitter, worden vervolgens de termijnen van in- vordering bepaald op 15 Julij en 15 September 1813. De heer Bultman zoa nu weuschen over te gaan tot de benoeming van den heer Samson tot makelaar. De Voorzitter merkt aan dat de verzoeken om benoeming tot makelaar in de vorige zitting zijn aangehouden tot na afioop van het proces. De vergadering is daarop gesloten. Snelpers-Drukkerjj van Bonqa C°. Amsterdam.

Weekblad van Haarlemmermeer | 1873 | | pagina 6